Ücretiz Alışveriş ve İlan Sitesi Aciliyetten.com' a Hoşgeldiniz.

aciliyetten.com
Son Duyurular
 1. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece o ilan hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir.
 2. Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar o ilana ait olmalıdır.
 3. İlan girişlerinde belirtilen kriterlerde (fiyat, türü, açıklamalar) doğru bilgiler yer almalıdır.
 4. Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı e-ticaret web sitelerinin link ya da isimleri yer almamalıdır.
 5. Sistem içerisindeki farklı bir kullanıcının fotoğrafı/fotoğrafları kullanılmamalıdır.
 6. Bir üyeye ait o üründen sadece bir tane ilan verilebilir. Birden fazla eklenmesi ürünlerinizin tümünün silinmesini sağlayabilir.
 7. Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı resim ikinci bir ilanda kullanılamaz.
 8. Platforma yapılan ilan yüklemelerinde mutlaka mal sahibinin onayı alınmalıdır.
 9. Satılık ürünler için temsili fiyat verilmemesi gerekmektedir.
 10. Ürün açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı bilgileri” bölümünde yayınlanmalıdır. Mağaza kullanıcıları mağazaları için tanıtım sayfası hazırlayarak iletişim ve adres bilgilerini bu alanda yayınlayabilirler ancak web sayfası ismi belirtmemeleri gerekir.
 11. Elinizde olmayan ürünleri varmış gibi pazarlamamanız gerekmektedir. Stoğunuzda olmayan ürünlerin haksız yere pazarlanmasından doğacak sıkıntılardan firma sahibi sorumludur.

Önemli Not:  Yukarıda belirtilen tüm kategorilerdeki “İlan Verme Kuralları” hem bireysel hem de kurumsal üyelerimiz için geçerlidir. Ürün ekleme işleminde bulunan üye, yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.


aciliyetten.com Aciliyetten.com' da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Aciliyetten.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Aciliyetten.com' a üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ilanları lütfen iletisim@aciliyetten.com adresine bildiriniz.