Ücretiz Alışveriş ve İlan Sitesi Aciliyetten.com' a Hoşgeldiniz.

aciliyetten.com
Son Duyurular

Kampanyalı Kuruyemiş Barkod Sistemi Programı

 
 • TL 5.400,00

 • Kişi Listeme Ekle
 • Türkiye / Ankara / Kızılay

 • İlan No
  29094
 • Kategoriler
  Bilgisayar
 • Türü
  Yazılım Software - Diger Yazılımlar
 • Fiyat
  TL 5.400,00
 • Eklenme Tarihi
  30.6.2018
 • Satıcı Hakkında

 • Ad Soyad
  özgür özden
 • İletişim Bilgileri
  05333998629
 • Üyelik Başlangıcı
  29.3.2014
 • Ajandama Ekle

Açıklama

ki gramaj bilgisi anlık sisteme gönderilir. Örnek: terazi üzerine fındık koyduğunuzu varsayalım, dokunmatik ekranda resimli fındık düğmesine tıkladığınızda tartım tamamlanmış olur.

Özellikle karışık ürün tartımında sizi yormadan işlem yapar. Örneğin, müşterinin karışık çerez istediğini varsayalım. Terazi üzerine fındık koyduk. Dokunmatik ekranda fındık resmine tıkladık. Terazi üzerinden fındığı almadan, üzerine kuru üzüm ilave yaptık, dokunmatik ekranda kuru üzüm düğmesine tıkladık. Böylece, karışık ürün tartımı bitmiş oldu. Nakit, kredi ya da veresiye satış ile işlemi tamamladığımızda sistem otomatik bilgi fişi verir. Fiş üzerinde ürün, gramaj bilgisi, birim fiyatı ve toplam tutarı yazmaktadır.

Ücrete Göre Ürün Tartımı

Müşerinin verdiği ücrete göre ürün tartımı yapmak pratiktir. . Örnek:Müşteri 20 tl lik fındık istediğini varsayalım.Ekranda fındık resmine tıkladıktan sonra ürün terazi üzerine konur .Tutar ekrana yansır .İlave yada eksiltme yapıldığında toplam tutar anlık olarak ekranda görülür.

 


Paketli Ürünleri Okutarak Satabilirsiniz

Sistemde barkod okuyucu bulunmaktadır. Barkodlu ürünleri  barkod okuyucu ile okutarak satabilirsiniz .Bu sayede  ürün çeşidiniz ne kadar çok olursa olsun yoğunluk anında kasada müşteri bekletmeden satış yapabilirsiniz. Buna ek olarak paketli fakat barkodsuz olan ürünleri de düğmelere atayabilirsiniz.

 


Müşteri Gösterge Ekranı

Tartılan ürünler ve okutulan ürünler eşzamanlı olarak müşteri gösterge ekranına yansımaktadır. Toplam tutar müşteri tarafından görülmektedir.

 


Satış Sonrası Müşteriye Bilgi Fişi Verir

Satış onayı sonrası satılan ürünlerin dökümünü bilgi fişi çıktısı olarak yazdırmaktadır. Fiş üzerine işletmenizin logosu ve sloganınızı yazdırabilirsiniz. Bilgi fişinde müşteriden alınan tutar ve para üstü tutarı yazmaktadır.  Ekstra olarak yazıcı ile ürünlere fiyat etiketi de çıkartabilirsiniz.

 

 


Genel Başlıklar

Dokunmatik Tuşlar

Ürünler ekrandaki düğmelere kaydedilir.Ekrana dokunarak tartım ve satış işlemini çok hızlı yapabilirsiniz..Ürün düğmesinde ürün ismi, fiyatı, resmi görünmektedir. Düğme adeti arttırılabilir olduğu için ürün çeşidinizin fazla olması sorun teşkil etmez.

 

 

Ürünler Tanımlı

Sistemde tüm kuruyemiş ürünleri resimli olarak kaydedilmiştir. Bu sayede işletme sahibi ilk kurulum aşamasında hiçbir zorluğa katlanmadan anında satış yapmaya başlayabilir..
 

 

Kullananlar Memnun

Bu sistem kuruyemişçilere özel satış ve tartım tekniği barındırır. Bu sebeple,  kullanım alışkanlıklarına uygundur. Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun.

 

 

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Program dili ve butonların üzerindeki açıklamalar Türkçe olduğu için kullanım açısından zorluk çekmezsiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

 

 

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Kuruyemiş için özel programımızı kullanıyor ve donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan otomasyonu kullanıyor.

 

 

Etiketten Tasarruf Sağlanır

Sistem Onine terazi ile haberleştiği için etiket çıkartmaya ihtiyaç duymaz.Barkod masrafından tasarruf etmenizi sağlar

 


Set İçeriği

Dokunmatik Satış Terminali (Dokunmatik Hassasiyeti Mükemmel)

Kuruyemiş Otomasyon Yazılımı  (İnternetten Bağımsız Süresiz Lisanslı)

Fiş / Etiket Yazıcı ( Bıçaklı- Raf Etiketi de Yazabilir )

Otomatik Sensörlü Ayaklı Okuyucu ( Temassız Okuyabilir )

  Altarnatif Seçenek

Bakımı yapılmış setler için irtibata geçebilirsiniz 

0533 399 86 29


Detaylar

Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. 

Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Toplu fiyat değiştirme ve stok girme özelliği vardır.  Liste üzerinde değiştirilen fiyatlar ve girilen stoklar 10 saniyede sisteme aktarılmaktadır.

Kasa Takip modülü sayesinde Kasanızdaki net parayı Kasaya giren Kasadan çıkan parayı, nakit, veresiye,kredi kartlı satışları. mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz. Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

Online teraziyle ve barkodlu teraziyle aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

Ürün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

Ürünler içerisinde hazır kaydedilmiştir  Ürün tanımlama zahmetine girmeden sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

Müşteri gösterge ekranı sayesinde  toplam tutarı displayde görür.

Müşteri bekletme özelliği bulunmaktadır istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

Özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

 (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartmaya uygun tasarlanmıştır)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz..

Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

İki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile de yapabilirsiniz

Günün sonunda ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık, aylık, yıllık iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan Mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

Para üstünü gösterir.

Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. .Ayrıca, kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(kuruyemiş, kurumeyve gibi kategori bazında stok takibi yapılabilir)

Satışları nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı raporlayabilirsiniz. 

İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim opsiyonel)

Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak görülebilir.

Ürünlere 3 fiyat tanımlayabilirsiniz.

Programı kullanan her kullanıcıya ayrı şifre verilerek yetkileri kısıtlanabilir. Satışları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir.

Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Kayıp ve Çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili kaydedebilirsiniz)

Verileri yedekleme bulunmaktadır ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

Bozuk ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz

Sql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir.Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır.

Hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar dahi programı kolayca kullanabilir. Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözeceksiniz.

Barkodlu terazi ile de uyumludur.Teraziden çıkan barkodu kasada okuttuğunuzda ürün gramajını algılar, fiyatına göre hesaplayarak satış ekranına atar. .Tüm terazilerden çıkan barkodlarla uyumludur.


 

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

1) Yerinde kurulumTalep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

2) Kargo ile teslimat::Bu seti İnternetten satın alan müşterilerimize paket içeriği eksiksiz kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve eğitim hizmeti verilmektedir.

Detaylı Bilgi : 0533 399 86 29


Kullanıcının Diğer İlanları

Üye Girişi

Kullanıcı Adı:  
Şifre:  
Şifremi Unuttum

Üye Ol

Kullanıcı Adı
Şifre
Şifreniz Tekrar  
E-Posta
Adınız  
Soyadınız  
Cep Telefonu
Ev Telefonu
İş Telefonu
Ülke
Şehir
İlçe

Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.
Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Üye olma koşullarını kabul ediyorum
aciliyetten.com Aciliyetten.com' da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Aciliyetten.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Aciliyetten.com' a üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ilanları lütfen iletisim@aciliyetten.com adresine bildiriniz.