Ücretiz Alışveriş ve İlan Sitesi Aciliyetten.com' a Hoşgeldiniz.

aciliyetten.com
Son Duyurular

KAYSERİ ve IC ANADOLU'NUN ILK ve TEK KOPEK EĞİTİM OKULU

 
 • TL 500,00

 • Kişi Listeme Ekle
 • Türkiye / Kayseri / Bünyan

 • İlan No
  4433
 • Kategoriler
  Hayvanlar Alemi
 • Türü
  Evcil Hayvanlar - Köpek
 • Fiyat
  TL 500,00
 • Eklenme Tarihi
  11.9.2012
 • Satıcı Hakkında

 • Ad Soyad
  necip durmuş
 • İletişim Bilgileri
  0532-156 05 80
 • Üyelik Başlangıcı
  11.9.2012
 • Ajandama Ekle
KAYSERİ ve IC ANADOLU

Açıklama

İÇ ANADOLU ve KAYSERİ'NIN İLK ve TEK KOPEKEĞİTİM OKULU ve OTELİ

Uzman ve sertifikalı eğitmen kadromuzla iç anadolu ve tüm Türkiye'deki siz ve değerli dostlarımıza hizmet vermek için kurulmuştur

 

Tesisimiz 2000m² alan üzerine kurulu olup 4m²(2x2) açık ve kapalı 12m²(4x3) VIP padoklar(kafes) ve doğumhanemizle hizmet vermektedir

 

iamgeegitim.gif

Tuvalet eğitimi:

Eve yeni aldığımız yavru köpekten,hep kendi psişik gücünden fazlasını isteyerek,temiz olmasını bekleriz.Hatta bazıları piyasadaki tuvalet eğitim spreyleriyle hemen işi halledebileceklerini zannederler.Oysa,yaşamının ilk aylarında yavru köpek ,aynı bebekler gibi tuvaletini tutabilmek için gerekli sinirsel gelişimini henüz tamamlamış değildir.Yeni ortamına hemen uyum sağlayamayacak ve doğal olarak nereye tuvaletini yapacağını bilemeyecektir.İşte köpeğe tuvaletini yapması gereken yeri öğretmeye,tuvalet eğitimi,adını veriyoruz.

Temel Itaat

Köpek ile sahibinin birbirlerini anlamalarını ve belli bir mantık çerçevesinde köpeğin tasmalı olarak itaat etmesini sağlayan eğitim düzeyine temel itaat eğitimi ismi verilir. Bu eğitimin sonunda köpek tasmalı olarak “otur, yat, kalk, yürü, topuk, bekle, dur, sürün, öl, aferin ve hayır” komutlarını sesli ve işaretli olarak, sahibinden gelecek komutlara göre yerine getirmesini öğrenir. Hepimizin köpekleri bu komutları bir şekilde uygulamaktadırlar, Ama buradaki hedef, köpeğin komutları tekrarlatmadan düzenli ve seri bir şekilde yerine getirmesidir. Eğitim süresi köpeğin ırk, karakter ve yaş özelliğine göre 20 ila 25 günarasındadır. 

Ileri Itaat

Şekil olarak Temel itaat eğitimindeki komutlar ile aynıdır. Bu eğitimin farkı, köpek ile sahibi arasında her hangi bir tasma, flexi gibi köpeğin bağlı olduğu bir cisim bulunmamasıdır. Tasmasız eğitim olarak ta adlandırılan bu eğitim sisteminin hedefi, köpek uzak mesafelerden komuta edilebilmesini ve tasmasız olarak sahibi yanında rahatlıkla kontrollü bir şekilde hareket etmesini sağlamaktır. Eğitim süresi, köpeğin ırk, karakter ve yaş özelliğinin yanında sahibinin de eğitimdeki performansına bağlı olarak 20 ila 25 gün arasında sürmektedir.

Alan Koruma

 

Köpeğin bulunduğu bölgeyi yabancılara karşı kontrollü bir şekilde korumasını sağlayan eğitim sistemidir.

Bodyguard:

Köpeğin sahibini yakın koruma eğitimidir.Eğitimin isminden de anlaşılacağı gibi köpek sahibinin yakın koruma görevlisidir. Bu eğitime sahibinin talebi üzerine yours ve silah eğitimi de dahil edilebilir. Alan Koruma ve Bodyguard eğitimleri için fazlaca detaya girmek istemiyorum, Toplumumuzda köpek kültürü henüz olgunlaşma aşamasında olmasından dolayı, bu tür eğitimler yanlış ve farklı yorumlanabilmektedir. Örnek : 1. Gayri meşru iş ile uğraşan bir köpek sahibi köpeğinin polis ve asker üniformalarına karşı 1. derece saldırı eğitimi alması talebinde bulunmuştur. 2. Aile çay bahçesi işleten işletme sahibi, çay bahçesinin giriş kapısı yanında devamlı olarak bağlı bulunan köpeğinin Alan Koruma eğitimi almasını istemiştir.

Yours

Köpek kendisine verilen bir nesneyi korur.Sahibinden başkasına vermez.

Terapi köpeği eğitimi:

Asistan köpek olarak adlandırılan bu tür köpekler;down sendromu-otizim ve sosyalleşme problemleri yaşayan çocukların terapisinde kullanılır.Çocuğun köpekleri sevmesi,kendisine güvenmesi,sosyalleşmek için çaba serfetmesi köpek tarafından teşvik edilir.

Av Eğitimi

-Ferma

-Aport

-Geveleme

-Silah sesi

BONUS ÖZELLİĞİ TAŞIYAN KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 TAKSİT İMKANI İLE GARANTİLİ KÖPEK EĞİTİMİ.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı:  
Şifre:  
Şifremi Unuttum

Üye Ol

Kullanıcı Adı
Şifre
Şifreniz Tekrar  
E-Posta
Adınız  
Soyadınız  
Cep Telefonu
Ev Telefonu
İş Telefonu
Ülke
Şehir
İlçe

Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.
Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Üye olma koşullarını kabul ediyorum
aciliyetten.com Aciliyetten.com' da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Aciliyetten.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Aciliyetten.com' a üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ilanları lütfen iletisim@aciliyetten.com adresine bildiriniz.