Ücretiz Alışveriş ve İlan Sitesi Aciliyetten.com' a Hoşgeldiniz.

aciliyetten.com
Son Duyurular

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü

 
 • TL 140,00

 • Kişi Listeme Ekle
 • Türkiye / Denizli / Merkez

 • İlan No
  6651
 • Kategoriler
  Toptan Alışveriş
 • Türü
  Yedek Parça ve Aksesuar - Diğer
 • Fiyat
  TL 140,00
 • Eklenme Tarihi
  6.12.2012
 • Satıcı Hakkında

 • Ad Soyad
  ali rıza incekara
 • İletişim Bilgileri
  532-5724507
 • Üyelik Başlangıcı
  6.12.2012
 • Ajandama Ekle
Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü
Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü

Açıklama

ARAÇ YIKANDIKTAN SONRA KİREÇ  İZİ GİBİ LEKE BIRAKMAZ


ARACIN PLASTİK AKSAMLARINA ZARAR VERMEZ.

Balins 202  Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü  araçların dış yüzeyinin fırça ve sünger kullanmadan temizlenmesini sağlayan özel bir üründür.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü araç yüzeyindeki toz, çamur, sinek, böcek, kuş pisliği gibi çıkması zor kir tabakalarının kolay bir şekilde ve zahmetsizce ovalamadan temizlenmesini sağlar.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü klasik oto yıkamalara göre yıkama işlemini tek aşamaya indirerek su elektrik ve zaman açısından %50 tasarruf sağlar.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü içerisindeki özel bir cila sayesinde otomobillerin yıkandıktan sonra ışıl ışıl parlamasını sağlar. Yine Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü  içerisindeki su itici maddenin özelliği gereği araç su tutmaz, toz tutması gecikir.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü kullanılırken fırça ve sünger kullanımına gerek kalmadığından aracın boyası aşınmaz ve araç boyası uzun yıllar boyunca orijinal rengini kaybetmez.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü araç yüzeyinde ince bir sır tabaka oluşturarak güneşin zararlı ışınlarından aracın korunmasını sağlar. Böylece aracın renginde güneşten ötürü solmalar meydana gelmez.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü otomobil gibi küçük araçların yıkamasında kullanıldığı gibi tır yıkaması, kamyon yıkaması ve gemi temizliğinde de çok etkili sonuçlar vermektedir.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü içeriğindeki cila ve kimyasalların sayesinde yıkama bittikten ve araç kuruduktan sonra araç üzerinde leke bırakmama özelliğine sahiptir.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü yazın oluşan sinek pisliklerini yüksek temizleme gücüne sahiptir. Ayrıca Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü aracın jantları mükemmel bir şekilde temizleyip parlatır. Lastikler ilk günkü siyahlığına kavuşturur.

Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü 60 lt suyun içerisine 1 lt atılarak kullanılır. 60 lt suyun içerisine atılan 1 litre Balins 202 Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü ile oluşturulan çözelti fırçasız oto yıkama makinesi ile araçların üzerine püskürtülür. Daha sonra aracın yüzeyi basınçlı su ile iyice durulanıp temizlenir ve bezle silinerek yıkama sonlandırılır.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı:  
Şifre:  
Şifremi Unuttum

Üye Ol

Kullanıcı Adı
Şifre
Şifreniz Tekrar  
E-Posta
Adınız  
Soyadınız  
Cep Telefonu
Ev Telefonu
İş Telefonu
Ülke
Şehir
İlçe

Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.
Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Üye olma koşullarını kabul ediyorum
aciliyetten.com Aciliyetten.com' da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Aciliyetten.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Aciliyetten.com' a üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ilanları lütfen iletisim@aciliyetten.com adresine bildiriniz.